> 08/04/17 U11 Lommel > 25/03/17 Bremen (D)> 25/03/17 PM Kruishoutem > 11/03/17 PMK Zelzate > 12/03/17 GJC Zelzate > 12/03/17 Podium Zelzate

> 26/02/17 PM Overmere> 18/02/17 BK-jongens Herstal > 19/02/17 BK-meisjes Herstal > 11/02/17 VK Tielt > 04/02/17 PK Aalter > 05/02/17 Huldiging > 19/11/16 Callant Cup 2

> 13/11/16 Callant Cup 1 > 31/10/16 Stage Lommel > 23/10/16 PMK Ooigem > 02/10/16 U9 Kemzeke > 01/10/16 PM Kemzeke > 17/09/16 U11 Merchtem > 14/05/16 PM Wetteren

> 09/04/16 PM Lommel > 20/03/16 PM Kruishoutem > 19/03/16 Bremen > 12/03/16 Ingelmunster > 27/02/16 Antwerp Open > 21/02/16 PM Overmere > 06/02/16 VK Dendermonde

> 24/01/16 Huldiging > 23/01/16 PK Aalter > 17/01/16 PM Erembodegem > 09/01/16 Dutch Open > 19/12/15 U9 Moerbeke-Waas > 06/12/15 Harnes (F) > 21/11/15 Interclub Gent

> 04/10/15 U9 Kemzeke > 03/10/15 Open van Gent > 20/06/15 Merelbeke > 03/05/15 PM Wachtebeke > 02/05/15 U9-Wachtebeke > 19/04/15 Duisburg > 04/04/15 Bekers van Deinze

> 15/03/15 Podiums GJC Zelzate > 15/03/15 Golden J-Cup Zelzate > 14/03/15 PM Zelzate > 07/03/15 Ingelmunster > 01/03/15 U15 Izegem > 25/01/15 Huldiging > 15/02/15 BK Brugge

> 24/01/15 PK Aalter > 17/01/14 Lokeren > 6&7/12/14 Harnes > 7/12/14 PM Merksem > 29/11/14 O-Turnhout > 22/11/14 Callant Cup 1 > 22/11/14 Callant Cup 2 > 11/11/14 PM Schoten

> 11/11/14 Demonstratie Sas van Gent > 08/11/14 Ooigem > 25&26/10/14 Flanders Judocup Lommel > 19/10/14 PM Waarschoot > 27/09/14 Open van Brabant > 14/09/14 Bredene

> 11/05/14 Lennik > 10/05/14 PM Wetteren> 04/05/14 PM Wachtebeke > 03/05/14 G-B Wachtebeke > 01/05/14 Ploegen Erquelinnes > 19/04/14 Deinze > 13/04/14 Soeverein Lommel

> 13/04/14 PM Evergem > 12/04/14 Evergem > 05/04/14 G-B Moorsele > 29/03/14 PM Kruishoutem > 23/03/14 Open van Gent > 16/03/14 Podiumplaatsen Golden Judo Cup Zelzate

> 16/03/14 Golden Judo Cup Zelzate > 15/03/14 PM Zelzate > 08/03/14 Ingelmunster > 23/02/14 PM Overmere > 23/02/14 Izegem > 16/02/14 BK Brugge meisjes

> 15/02/14 BK Brugge jongens > 09/02/14 VK Dendermonde meisjes > 08/02/14 VK Dendermonde jongens> 25/01/14 PK Aalter > 19/01/14 PM Erembodegem

> 19/01/14 Lendelede > 15/01/14 Hasselt > 11&12/01/14 Eindhoven > 11/01/14 Lokeren > 04/01/14 Meeuwen-Gruitrode > 7&8/12/13 Harnes (F) > 01/12/13 PM Merksem

> 24/11/13 Interclub dames Gent JM > 24/11/13 Interclub dames Gent EVDB > 11/11/13 Interprov. U13 St.-Martens Latem > 20/10/13 PM Waarschoot > 12/10/13 Kata's Brugge

> 12/10/13 Oud-Turnhout > 05/10/13 PM Kemzeke > 29/09/13 Mini Pot Olen > 21/09/13 U15 Olen > 08/09/13 Bredene > 08/06/13 Intern. Venray > 26/05/13 PM Dendermode

> 25/05/13 U15 Lennik > 18/05/13 ITA Herentals > 27/04/13 Uitstap naar Boom > 07/04/13 PM Evergem > 24/03/13 PM Kruishoutem > 17/03/13 Golden Judo Cup Zelzate

> 16/03/13 PM Zelzate > 24/02/13 U15 Izegem > 17/02/13 PM Overmere > 20/01/13 PM Erembodegem > 19/01/13 PK Aalter > 02/12/12 PM Evergem > 25/11/12 Interclub dames Brecht

> 24/11/12 Interclub heren te Brecht > 17/11/12 Interclub te Ingelmunster > 27/10/12 Ilse Heylen in Oostakker > 21/10/12 PM Kemzeke > 11/11/12 Interprov. U13 te Meulebeke

> 30/09/12 PM Waarschoot > 23/09/12 PM Dendermonde > 07/09/12 Sportlaureaat te Zelzate > 05/05/12 PM Wetteren > 28/04/12 PM Buggenhout > 31/03/12 PM Kruishoutem

> 10-11/03/12 PM + Clubkampioenschap Zelzate > 3-4-5/01/12 Sportdriedaagse > 27-28-29/12/11 Sportdriedaagse > 30/11/12 Spelletjesnamiddag > 13/11/11 PM Merksem

> 30/10/11 Ilse Heylen in Wachtebeke > 10/06/11 Ulla Werbrouck op bezoek > 07/05/11 PM Wetteren > 17/04/11 PM Evergem > 26/03/11 PM Kruishoutem > 20/03/11 PM Zelzate

> 19/03/11 Clubkampioenschap Zelzate > 21/01/11 Huldiging judoka's > 3-4-5/01/11 Sportdriedaagse > 05/06/10 Robert Van de Walle in Bazel (1)  > VAN DE WALLE in BAZEL (2)