ACTIVITEITENKALENDER 2019

MEI  
Do 30/05: HEMELVAART
   
JUNI  
Za 01/06: Bijscholing leraars te Zwijndrecht
Zo 02/06: Shodan shiken voor 4de dan en hoger
  Beker van Vordenstyen, U11 te Schoten
Za 08/06: Scheidsrechtersvergadering/Raad hogere graden
Zo 09/06: PINKSTEREN
   
AUGUSTUS  
Za 31/08: Bijscholing scheidsrechters en tijdopnemers
   
SEPTEMBER  
Zo 01/09: Bijscholing scheidsrechters en tijdopnemers
  Shiai: Heren: 1ste kyu // 1ste dan – Dames: 1ste kyu // 1ste + 2de dan
Za 07/09: Bijscholing scheidsrechters, tijdopnemers, coachen
  Ontmoeting te Bredene, U9-U11-U13 - Ne-waza-tornooi U15/U18/U21+ te Bredene
Zo 08/09: Tornooi van de Middenkust te Bredene, U15/U18/U21+
Za 14/09: Ontmoeting te Wachtebeke, U9-U11-U13
Zo 15/09: Battle of the Kyu's te Wachtebeke, U15/U18/U21+
Za 21/09: Shodan shiken 1ste dan
  Open van Brabant, U15-U21+, te Tervuren
  Mini Pot van Olen, U11/U13
Zo 22/09: Open van Brabant, U18 (ranking), te Tervuren
Za 28/09: Pot van Olen, U15 (ranking)
Zo 29/09: Pot van Olen, U18/U21+
  Shodan shiken 2de en 3de dan
   
OKTOBER  
Za 05/10: Tornooi te Ooigem, U15/U18/U21+ en ne-waza-tornooi
Zo 06/10: Ontmoeting te Kemzeke, U11-U13
  Ontmoeting te Ooigem, U9-U11-U13
  Shiai: Heren: 1ste kyu // 1ste dan // 2de t/m 4de dan – Dames: 1ste kyu // 1ste dan
Za 12/10: Eetfestijn Sint-Laurensschool
  Oost-Vlaams kampioenschap, 18+, te Kruishoutem
Za 19/10: Vlaams kampioenschap, U18+, te Tielt
Zo 20/10: Tornooi te Zwijndrecht, U14/U17
  Ontmoeting te Brugge, U9-U11-U13
Za 26/10: Flanders Judocup
Zo 27/10: Flanders Judocup
   
NOVEMBER  
Vr 01/11: ALLERHEILIGEN
Za 02/11: Belgisch kampioenschap, U18+, Arenahal te Deurne
Zo 03/11: Shiai: Heren: 1ste kyu // 1ste dan – Dames: 1ste kyu // 1ste t/m 4de dan
  Ontmoeting te Zelem, U9/U11/U13, sporthal te Halen
  Ontmoeting te Ardooie, U9/U11/U13
Za 09/11: Ontmoeting te Wingene, U9-U11-U13
  Beker van Oud-Turnhout, U15/U18/U21+
Zo 10/11: Ontmoeting te Oud-Turnhout, U11-U13
  Shodan shiken 1ste dan
Ma 11/11: WAPENSTILSTAND
  Interprovinciaal tornooi U13, te Schoten
Za 16/11: Callant Cup + Nationale interclub, Topsporthal Vlaanderen te Gent
Zo 17/11: Callant Cup, Topsporthal Vlaanderen te Gent
Za 23/11: Callant Cup + Nationale interclub, Topsporthal Vlaanderen te Gent
Zo 24/11: Callant Cup, Topsporthal Vlaanderen te Gent
Za 30/11: Krekeltornooi G-judo te Lokeren
   
DECEMBER  
Zo 01/12: Ippon Trophy Antwerp, U11-U13, te Merksem
  Shiai: Heren: 1ste kyu //1ste dan // 2de dan – Dames: 1ste kyu // 1ste dan
  Sinterklaasontmoeting te Lichtervelde, U9/U11/U13
Za 07/12: Provinciale ontmoeting Limburg, U9/U11/U13, te Dilsen-Stokkem (Lanklaar)
Zo 15/12: Bijscholing leraars te Zwijndrecht
Za 21/12: Berke Bemelmans-tornooi, U14/U17, te Dilsen-Stokkem
Zo 22/12: Berke Bemelmans-tornooi, U9/U11/U13, te Dilsen-Stokkem
Wo 25/12: KERSTMIS