ACTIVITEITENKALENDER 2018

JANUARI  
Za 27/01: Trofee van Antwerpen U15/U18/U21+ te Oud-Turnhout
Zo 28/01:
Trofee van Antwerpen U11-U13 te Oud-Turnhout
  Shiai: Heren: 1ste kyu // 1ste + 2de dan – Dames: 1ste kyu // 1ste dan
   
FEBRUARI  
Za 03/02: Belgium Open - Visé (H)
  Belgium Open - Herstal (D)
  Oost-Vlaams Jeugdkampioenschap te Aalter, U15/U18/U21
Zo 04/02: Huldiging van de clubjudoka's
Za 10/02: Vlaams Jeugdkampioenschap, heren, U15/U18/U21, te Tielt
Zo 11/02: Vlaams Jeugdkampioenschap, dames, U15/U18/U21, te Tielt
Za 17/02: Belgisch Jeugdkampioenschap, heren, U15/U18/U21, te Antwerpen
Zo 18/02: Belgisch Jeugdkampioenschap, dames, U15/U18/U21, te Antwerpen
Za 24/02: Internationaal Antwerp Open, U18 en U21+
  Kapoenenontmoeting (U9) te Berlare
Zo 25/02: Tornooi te Izegem, U15 (ranking)
  U11-U13 te Overmere (Berlare)
  Internationaal katatornooi te Etterbeek
   
MAART  
Za 03/03: Tornooi te Ingelmunster, U15/U18/U21+
Zo 04/03: Shiai: Heren: 1ste kyu // 1ste dan – Dames: 1ste kyu // 1ste + 2de dan
Za 10/03: U11-U13 + U9 te Zelzate
  Beker der Kempen te Herentals, U15/U18/U21+
Zo 11/03: Golden Judo Cup te Zelzate, U15/U18+
Za 17/03: Algemene vergadering VJF
Zo 18/03: Shodan shiken 1ste dan
  U9-U11-U13 te Houthulst
Za 24/03: Tornooi te Sint-Truiden, U15/U18/U21+
  Antwerp Ippon Tour U15, Arenahal te Antwerpen
Zo 25/03: Antwerp Ippon Tour U15, Arenahal te Antwerpen
  U11-U13 te Kruishoutem
Za 31/03: Bekers van Deinze, U15/U18/U21+
   
APRIL  
Zo 01/04: PASEN
  Shiai: Heren: 1ste kyu // 1ste dan // 2de t/m 4de dan – Dames: 1ste kyu // 1ste dan
Za 07/04 Soeverein Judo Cup te Lommel, U11-U13
Zo 08/04: Soeverein Judo Cup te Lommel, U15/U18/U21+
Za 14/04: Tornooi te Moorsele, U15/U18/U21+
Zo 15/04: U9-U11-U13 te Moorsele
Za 21/04: U9-U11-U13 te Eernegem
Zo 22/04: Tornooi te Eernegem, U15/U18/U21+
  BK Kata en BK Veteranen te Etterbeek
  Tornooi te Lummen U15/U18 en ploegen U18+
Za 28/04: Prijs der Noorderkempen te Westmalle, U15/U18/U21+
Zo 29/04: U11-U13 te Westmalle
  Shodan shiken 2de en 3de dan
   
MEI  
Di 01/05: 1 MEI
  Interprovinciaal jeugdploegentornooi, U18/U15
Za 05/05: U11-U13 te Wetteren
Zo 06/05: Shiai: Heren: 1ste kyu // 1ste dan – Dames:1ste kyu // 1ste t/m 4de dan
Do 10/05: HEMELVAART
Zo 13/05: Shodan shiken 1ste dan
  U11-U13 te Schoten
Za 19/05: Antwerp Ippon Tour U18-Heren, Arenahal te Antwerpen
Zo 20/05: PINKSTEREN
  Antwerp Ippon Tour U18-Dames, Arenahal te Antwerpen
  U11-U13 te Zaventem
   
JUNI  
Za 02/06: Bijscholing leraars te Zele
Zo 03/06: Shodan shiken voor 4de dan en hoger
Za 09/06: Scheidsrechtersvergadering/Raad hogere graden
   
SEPTEMBER  
Za 01/09: Bijscholing scheidsrechters
Zo 02/09: Shiai: Heren: 1ste kyu // 1ste dan – Dames: 1ste kyu // 1ste + 2de dan
Za 08/09: Bijscholing scheidsrechters, tijdopnemers, coachen
  U9-U11-U13 te Bredene
Zo 09/09: Tornooi van de Middenkust te Bredene, U15/U18/U21+
  Shodan shiken 1ste dan
Zo 16/09: U9-U11-U13 te Ardooie
Za 22/09: Open van Brabant, U18 (ranking), U15-U21+, te Tervuren
  Mini Pot van Olen
Za 29/09: U9-U11-U13 te Wachtebeke
  Pot van Olen, U15 (ranking)
Zo 30/09: Pot van Olen, U18/U21+
  Regenboogtornooi te Wachtebeke
  Shodan shiken 2de en 3de dan
   
OKTOBER  
Za 06/10: U11-U13 te Kemzeke
  Beker van Oud-Turnhout, U15/U18/U21+
  Tornooi te Ooigem, U15/U18/U21+ en ne-waza-tornooi
Zo 07/10: Shiai: Heren: 1ste kyu // 1ste dan // 2de t/m 4de dan – Dames: 1ste kyu // 1ste dan
  U11-U13 te Oud-Turnhout
  U9-U11-U13 te Ooigem
Za 13/10: Oost-Vlaams kampioenschap, 18+, te Kruishoutem
  U9-U11-U13 te Lendelede
Za 20/10: Vlaams kampioenschap, U18+, te Tielt
Zo 21/10: Tornooi te Zwijndrecht, U14/U17
  U9-U11-U13 te Brugge
Za 28/10: Flanders Judocup te Lommel
Zo 29/10: Flanders Judocup te Lommel
   
NOVEMBER  
D0 01/11: ALLERHEILIGEN
Za 03/11: Belgisch kampioenschap, U18+, Arenahal te Antwerpen
Zo 04/11: Shiai: Heren: 1ste kyu // 1ste dan – Dames: 1ste kyu // 1ste t/m 4de dan
  U11-U13-ontmoeting Zelem, sporthal te Halen
Za 10/11: U9-U11-U13 te Wingene
Zo 11/11: WAPENSTILSTAND
  Interprovinciaal tornooi U13, te Nevele
  Tornooi te Wingene, U15/U18/U21+
  Shodan shiken 1ste dan
Za 17/11: Callant Cup + Nationale interclub
Zo 18/11: Callant Cup
Za 24/11: Callant Cup + Nationale interclub
Zo 25/11: Callant Cup
   
DECEMBER  
Za 01/12:: Open Bekers van Gent, U15/U18/U21+
Zo 02/12: Ippon Trophy Antwerp, U11-U13, te Merksem
  Shiai: Heren: 1ste kyu //1ste dan // 2de dan – Dames: 1ste kyu // 1ste dan
Za 08/12: Krekeltornooi G-judo te Lokeren
Zo 09/12: Bijscholing leraars te Zele
Za 22/12: Tornooi U14/U17 & ploegen U21+ te Dilsen-Stokkem (Lanklaar)
Zo 23/12: U9-U11-U13 te Dilsen-Stokkem (Lanklaar)
Di 25/12: KERSTMIS