Sporthal Eurohal,
Oostkade 16, Zelzate

GOLDEN
JUDO CUP 2018
Zaterdag 10 en
zondag 11 maart 2018
Info U13-U11-U9 (zaterdag) Flyer Info U15 en ouder (zondag)

MASSATRAINING met DIRK VAN TICHELT in TOPSPORTHAL te GENT (25/11/17) > Meer weten <

> 03/12/17: Laatste U11- en U13-wedstrijden voor 2017 in Wachtebeke > Wedstrijden..

> 03/12/17: Laatste shiaipuntje voor Rubén Martens > Wedstrijden... > Shiai

> 02/12/17: Kapoenen te Wachtebeke: 3x goud, 4x zilver en 3x brons > Wedstrijden..

> 02/12/17: Goud voor Arun en zilver voor Robin in Wachtebeke > Wedstrijden..

> 29/11/17: Ode Talpe slaagde voor gele gordel en Dilano Van Acker voor oranje blokje > Gordelstand

> 26/11/17: Callant Cup: Rubén en Eveline wonnen elk vier wedstrijden > Wedstrijden..

> 22/11/17: Geel blokje voor Mikail Murtazayev, Matthias Vlaeminck veroverde het bruin > Gordelstand

> 19/11/17: Keano Humblé eindigt 5de in Frankfurt > Persoonlijke uit-wedstrijden (2017)

> 18-19/11/17: Callant Cup: Rubén won vier wedstrijden en Eveline twee > Wedstrijden...

> 15/11/17: Elbek Khatuev slaagde voor oranje gordel > Gordelstand

> 12/11/17: Open bekers van Gent: brons voor Matthias, Arun en Robin > Wedstrijden...

> 12/11/17: Ruben geraakte in Harnes (F) niet door zijn eerste wedstrijd > Wedstrijden...

> 11/11/17: Goud voor Keano en Ahmed in U13-selectietornooi te Wevelgem > Wedstrijden...

> 08/11/17: Bilal Adaev ontving zijn geel blokje > Gordelstand

> 05/11/17: Zelem: Lotte Marlé won zilver en Alexei Vandendaele brons > Persoonlijke uit-wedstrijden (2017)

> 04/11/17: Eveline Jolie behaalt BRONS op het Belgisch kampioenschap! > Wedstrijden...

> 04/11/17: Nand Claeys ontving een geel blokje en Alexei Vandendaele de oranje gordel > Gordelstand

> 28/10/17: Flanders Judo Cup Lommel: Rubén Martens mist net brons > Wedstrijden...

> 28/10/17: Brons voor Keano Humblé in Sint-Oedenrode (Nl) > Persoonlijke uit-wedstrijden (2017)

> 28/10/17: Ibrahim Adaev geslaagd voor gele gordel > Gordelstand

> 22/10/17: U11 en U13 te Oud-Turnhout: 2x goud, 2x zilver en 1x brons > Wedstrijden...

> 21/10/17: Oud-Turnhout: geen succes voor onze U15-judoka's > Wedstrijden...

> 15/10/17: U11 Houthalen: goud voor Lotte en zilver voor Robbe > Persoonlijke uit-wedstrijden (2017)

> 14/10/17: Eveline Jolie op het podium als VLAAMS kampioene! > Wedstrijden...

> 10/10/17: Activiteitenkalender 2018 (gevolgd op deze van 2017) > KALENDER

> 08/10/17: Knappe prestaties van onze U11- & U13-judoka's in Kemzeke > Wedstrijden...

> 07/10/17: OVl-kampioenschap U18+: goud voor Eveline - brons voor Rubén > Wedstrijden...

> 07/10/17: Zeeuwse kampioenschappen: zilver voor Keano Humblé > Persoonlijke uit-wedstrijden (2017)

> 07/10/17: Negen Zelzaatse kapoenen (U9) gingen op stap naar Kemzeke > Wedstrijden...

> 04/10/17: Ward Van de Walle veroverde zijn oranje gordel > Gordelstand

> 30/09/17: Rubén verdienstelijk werk geleverd in Warschau (Polen) > Wedstrijden...

> 01/10/17: U11 te Brugge: Lotte Marlé deed er een gooi naar goud > Persoonlijke uit-wedstrijden (2017)

> 30/09/17: Lotte Marlé: groen - Arun Deleersnyder: blauw - Casper Wulgaert: groen blokje > Gordelstand

> 27/09/17: Robbe Dhondt deed zijn stap naar groene gordel > Gordelstand

> 24/09/17: 1x goud, 3x zilver en 1x brons tijdens Mini Pot van Olen > Persoonlijke uit-wedstrijden (2017)

> 23/09/17: Open Brabant: Eveline zilver, Arun brons, Ruben kent tegenslag > Wedstrijden...

> 16&17/09/17: Pot van Olen: moeilijk tornooi voor onze judoka's > Wedstrijden...

> 10/09/17: Bredene: goud en zilver voor Arun - brons voor Robin > Wedstrijden...

> 09/09/17: Bredene: goud voor Alexei - Lotte op training bij Van Snick +FILM > Persoonlijke uit-wedstrijden (2017)

> 24/06/17: Ontmoeting Merelbeke: 11x goud, 4x zilver en 11x brons > Wedstrijden...

> 18/06/17: Brons voor Keano Humblé in Dudelange (GH-Luxemburg) > Persoonlijke uit-wedstrijden (2017)

> 11/06/17: Venray: Rubén Martens verliest door beslissing scheidsrechter > Wedstrijden...

> 10/06/17: Kieran Huys promoveerde naar gele gordel > Gordelstand

> 03/06/17: Zilver voor Keano Humblé op internationaal tornooi in Ede (Nl) > Persoonlijke uit-wedstrijden (2017)

> 03/06/17: Ylias Van den Bossche en Tristan Van Achte ontvingen de gele gordel > Gordelstand

> 31/05/17: Gele gordels voor Ian, Yannick, Felien en Stef > Gordelstand

> 28/05/17: Schoten U11: Robbe Dhondt goud, Alexei Vandendaele zilver > Persoonlijke uit-wedstrijden (2017)

> 27/05/17: Rubén kan in Coimbra één wedstrijd naar zich toetrekken > Wedstrijden...

> 27/05/17: Oranje blok voor Amélie Mampaey - Gele gordel voor Dilano Van Acker & Clint Victor> Gordelstand

> 21/05/17: U11 te Meise: zilver voor Lotte Marlé en Alexei Vandendaele > Persoonlijke uit-wedstrijden (2017)

> 20&21/05/17: Ippon Trophy: geen medailles voor Matthias, Robin en Arun > Wedstrijden...

> 20/05/17: Gele gordels voor Arslanbek Osiev en Temirkhan Osiev (17/5) > Gordelstand

> 13/05/17: U11 en U13 te Wetteren: 4x goud, 2x zilver, 8x brons > Wedstrijden...

> 13/05/17: Oranje blok voor Islam Adaev > Gordelstand

> 10/05/17: Oranje blok: Alexei Vandendaele - Gele gordel: Yolanthe Levia en Libby Moens> Gordelstand

> 07/05/17: Lotte Marlé zorgt voor goud in Brecht > Persoonlijke uit-wedstrijden (2017)

> 07/05/17: Eveline Jolie verzamelt 2 punten op de shiais te Zele

> 30/04/17: Opwijk: goud voor Robbe, zilver voor Lotte, brons voor Alexei > Persoonlijke uit-wedstrijden (2017)

> 29/04/17: Rubén verliest in Berlijn - Gina-Lisa kwetst zich in 2de ronde Bijgewerkt > Wedstrijden...

> 29/04/17: Groene blok: Lotte Marlé - Oranje blok: Elbek Khatuev - Oranje: Lauren De Decker (22/4) > Gordelstand

> 22/04/17: Lummen: Lotte goud, Tibe brons - Stiens (Nl): Keano brons > Persoonlijke uit-wedstrijden (2017)

> 15/04/17: Goud voor Arun Deleersnyder op Bekers van Deinze > Wedstrijden...

> 08/04/17: Lommel: goud voor Lotte Marlé en Robbe Dhondt > Persoonlijke uit-wedstrijden (2017)

> 02/04/17: Bronzen medaille voor Keano Humblé te Geldrop > Persoonlijke uit-wedstrijden (2017)

> 01/04/17: Blauwe gordel voor Matthias Vlaeminck > Gordelstand

GOLDEN JUDO CUP 2017

Klik hieronder voor de uitslagen van zondag 12 maart 2017

DAMES U15
-36 / -40-44 / -48
-52 / -57 / -63 / +63

DAMES U18
-40-44 / -48-52
-57 / -63 / -70

DAMES U21+
-48-52 / -57-63
-70-78
HEREN U15
-34 / -38 / -42 / -46
-50 / -55 / -60 / -66+66

HEREN U18
-46 / -50 / -55 / -60
-66 / -73 / -81+
HEREN U21+
-55-60 / -60-66 / -73
-81+ / -100

Bekijk hieronder de foto's van Johnny Martens en Werner Van de Walle

Klik >

Zon 12/3 (U21+-U18-U15) Podium zon 12/3

> 25/03/17: Bremen en Erfurt: winst en verlies voor Rubén en Gina-Lisa > Wedstrijden...

> 25/03/17: Kruishoutem U11-U13: 6x goud, 2x zilver, 3x brons + beker! > Wedstrijden...

> 12/03/17: Golden Judo Cup: Arun&Eveline zilver - Robin&Rubén brons > Wedstrijden...

> 11/03/17: Zelzaatse U13-U11-U9 judoka's winnen elk een beker +foto's > Wedstrijden...

> 05/03/17: Keano: goud in Open W-Brabantse kampioenschappen > Persoonlijke uit-wedstrijden (2017)

> 04/03/17: Ingelmunster: geen succes voor Rubén en Eveline > Wedstrijden...

> 26/02/17: U11&U13 te Overmere: 4x goud, 2x zilver, 1x brons > Wedstrijden...

> 25/02/17: Groen blokje voor Mbo Talpe > Gordelstand

> 18&19/02/17: Rubén Martens zilver - Gina-Lisa brons op BK te Herstal > Wedstrijden...

> 12/02/17: 5de plaats voor Keano in Rijen (Nl) > Persoonlijke uit-wedstrijden (2017)

> 11-12/02/17: Vlaams kamp. te Tielt: Gina-Lisa zilver - Rubén brons > Wedstrijden...

> 08/02/17: Geel blokje voor Stef Bracke > Gordelstand

VIERING VAN SPORTLAUREAAT IN ZELZATE EN ASSENEDE > Meer weten <

> 05/02/17: Goud voor Keano in Hasselt en Tilburg > Persoonlijke uit-wedstrijden (2017)

Verslag en foto's HULDIGING JUDOKA'S op zondag 5 februari 2017 > KLIK HIER <

> 04/02/17: 3x goud, 1x zilver, 1x brons op OVl-jeugdkamp. te Aalter > Wedstrijden...

> 01/02/17: Temirkhan en Tristan slaagden voor een geel blokje > Gordelstand

> 29/01/17: Oud-Turnhout: goud voor Lotte Marlé > Persoonlijke uit-wedstrijden (2017)

> 28/01/17: Gele blokjes voor Felien, Arslanbek, Ian, Ylias, Dilano en Yannick > Gordelstand

> 25/01/17: Groen blokje voor Rayane Chabi > Gordelstand

22/01/17: Gina-Lisa PERINOTTO slaagde in het examen van 1ste DAN
Meer weten...

> 22/01/17: U11/U13 te Erembodegem: 4x goud, 2x zilver, 4x brons > Wedstrijden...

> 21/01/17: Brons voor Robin Roegiest en Arun Deleersnyder te Lokeren > Wedstrijden...

> 18/01/17: Oranje gordel voor Mohammed Arbi > Gordelstand

> 15/01/17: Goud voor Lotte en Keano in Zemst > Persoonlijke uit-wedstrijden (2017)

> 14/01/17: Knappe prestaties van Ruben en Gina-Lisa in Dutch Open > Wedstrijden...

> 11/01/17: Geel blokje voor Yolanthe Levia > Gordelstand
> 17/12/16: Oranje blok voor Daline Leloup > Gordelstand
> 04/12/16: Harnes (F): Gina-Lisa 5de plaats - Rubén geen geluk > Wedstrijden...
> 27/11/16: Sterke tegenstand in Merksem voor onze pupillen en miniemen > Wedstrijden...
> 26/11/16: Open te Gent: Gina-Lisa goud en Robin brons > Wedstrijden...
> 26/11/16: Keano Humblé behaalt goud in Ardooie > Persoonlijke uit-wedstrijden (SEPT/OKT/NOV)
> 26/11/16: Oranje blok voor Ward Van de Walle en gele gordel voor Tibe Marlé > Gordelstand

> NIEUWS > ZELZAATSE JUDOKA'S IN HET BUITENLAND > KLIK HIER

> 19/11/16: Callant Cup: Rubén 4/4 winst - Eveline 3/4 winst > Wedstrijden...
> 13/11/16: Keano Humblé eindigt op brons in Den Haag > Persoonlijke uit-wedstrijden (SEPT/OKT/NOV)
> 13/11/16: Gina-Lisa Perinotto behaalt brons in Den Haag (Nl) > Wedstrijden...
> 13/11/16: Callant Cup: Rubén en Eveline 3x winst op 4 > Wedstrijden...
> 11/11/16: Brons voor Arun en Ahmed op IP-miniementornooi te Tervuren > Wedstrijden...
> 07/11/16: Op 90-jarige leeftijd overleed Albert Bogaerts, trainer tijdens onze startperiode > Zie bericht
> 06/11/16: Shiaipuntje voor Eveline Jolie > Wedstrijden... > Shiai
> 02/11/16: Oranje voor de gebroeders Benji en Timo Dejonghe > Gordelstand
> 29&30/10/16: FJC te Lommel: goud voor Gina-Lisa, zilver voor Ciandro > Wedstrijden...
> 23/10/16: Met 21 judoka's naar U11, U13, U9 in Ooigem > Wedstrijden...
> 22/10/16: Brons voor Robin, Ciandro en Matthias te Ooigem > Wedstrijden...
> 16/10/16: U14 en U17 te Zwijndrecht: geen podiumplaatsen > Wedstrijden...

16/10/16: Eveline JOLIE bereikte met 21 punten haar 3de DAN !
Meer weten...

> 15/10/16: Keano: brons op Open Zeeuwse Kampioenschappen > Persoonlijke uit-wedstrijden (SEPT/OKT)
> 15/10/16: Vlaams kampioenschap U18+: Eveline mist net het brons > Wedstrijden..
> 12/10/16: Oranje voor Thijn, geel voor Shanaya en groen blokje voor Ahmed (14/9) > Gordelstand
> 08/10/16: Oost-Vl. kampioenschap U18+: brons voor Eveline Jolie > Wedstrijden..
> 27/08/16: Bekijk de foto met Dirk Van Tichelt op de World Judo Award te Gent > Klik hier...
> 19/02/16: Viering van SPORTLAUREAAT in ZELZATE en ASSENEDE > Meer weten...
> 24/01/16: 58 foto's HULDIGING JUDOKA'S op ZONDAG 24 JANUARI 2016 > Klik hier...
> 17/01/16: Rubén MARTENS bereikte via een sterk examen zijn 1ste DAN > Meer weten...
> 07/06/15: FRANCOIS MARCKX behaalde zijn 7de DAN > Klik hier...
> 12/04/15: Foto's over de training met Sensei Hikari Sasaki te Merelbeke > Klik hier...
> 25/01/15: 68 foto's HULDIGING JUDOKA'S op ZONDAG 25 JANUARI 2015 > Klik hier...
> 18/01/15: Stefan DHONDT en Bryan MEIJER slaagden in het examen 1ste DAN > Meer weten...
> 18/11/14: Eveline Jolie met glans geslaagd in het examen voor initiator > Trainers-Functies
> 11/11/14: Judodemonstratie in sporthal "de Statie" van Sas van Gent > Meer weten
> 31/10/14: Receptie voor onze drie gepromoveerde dangraden > Promotie-Receptie...
> 19/10/14: Evy Gobeyn en Michiel Van Hamme slaagden in het examen 2de DAN > Klik hier...
> 28/09/14: Ragna De Baele behaalt haar 1ste DAN te Zele > Klik hier...
> 27/09/14: Onze damesploeg interclub 2013: "Sportlaureaat competitieploegen" > Klik hier...
> 16/05/14: Receptie rond 2de DAN van Eveline Jolie > Klik hier...
> 14/03/14: Foto's van de training met Franklin Pereira > Klik hier...
> 18/01/14: Foto's Huldiging judoka's > Klik hier...
> Dec. 2013: Foto's Sportdriedaagse > Klik hier...
> 12&17/09/13: Eveline Jolie en Evy Gobeyn sportlaureaten 2012-13 > Klik hier...
> 26/05/13: Wesley Van de Voorde slaagde in zijn 1ste DAN-examen > Meer weten...
> 27/04/13: Uitstap Boom: lees verslag + 169 foto's > Klik hier...
> 17/03/13: Golden Judo Cup Zelzate: 1ste plaats voor Zelzate > Filmalbum...
> 16/03/13: U11&U13 in Zelzate: 3de plaats voor U11


12 FEBRUARI 1963 - VERSLAG HULDIGING + RECEPTIE + FOTO'S
> KLIK HIEROP <

> 27-29/3-5:Sportdriedaagsen: verslag en foto's van de twee kampen > Info: klik hier
> 27/10/12: Foto's over de training met Ilse Heylen te Oostakker > Fotoalbum
> 06/10/12: Judotraining te Gent met Huizinga - Bekijk de foto's > KLIK HIER
> 16/09/12: Lies VAN VOOREN behaalt haar 1ste DAN te Zele > KLIK HIER
> 07/09/12: Eveline Jolie: sportlaureaat -16 JAAR > MEER WETEN...
> 24/06/12: TOER DE FRANS > KLIK HIER
> 16/06/12: Rony De Brabander in de examencommissie van de VJF > Trainers-Functies
> 10/06/12: MARIO ROGIEST behaalt met hoge score zijn 4de DAN te Zele > Meer weten...
> 20/05/12: Eveline Jolie behaalt haar 1ste dan te Zele > Meer weten...
> 11/03/12: Pupillen en miniemen in sporthal van Zelzate > Filmalbum...
> 10/03/12: Geslaagd clubkampioenschap met veel belangstelling +foto's&film > KLIK HIER
> 21/01/12: Huldiging > KLIK HIER <
> 05/01/12: Sportdriedaagsen > KLIK HIER <
> 30/11/11: Geslaagde spelletjesnamiddag voor de jeugdgroepen > KLIK HIER
> 09/09/11: Eveline Jolie Sportlaureaat -16 jaar - Fibe De Pauw ere-sportlaureaat -16 jaar > Meer weten...
> 10/06/11: Ulla Werbrouck op bezoek in onze club! > Meer weten...
> 05/06/11: Rony De Brabander behaalt zijn 5de dan te Zele > Meer weten...
> 15/05/11: Michiel Van Hamme behaalt zijn 1ste dan te Zele > Meer weten...
> 28/01/11: Drie judoka's gehuldigd in Berlare >KLIK HIER<
> 05/06/10:Training met Robert Van de Walle in Bazel > Allerlei...  > Fotoalbum...