Door de zomervakantie sluit de club haar deuren op 20 juni 2021
De laatste training is op zaterdag 19 juni. Wij beginnen terug op woensdag 25 augustus

OPENLUCHTTRAININGEN - KLEUTERJUDO > Klik hierop > FOTOALBUM

> 19/06/21: Gele gordel voor Thibo Van Eijkeren, Jasper de Bokx en Lars de Bokx > Gordelstand

> 19/06/21: Geel blokje voor Eni Llapatinca, Nathan Gelaude en Hanne de Bokx > Gordelstand

> 16/06/21: Emiel Van de Velde slaagde voor het groene blokje > Gordelstand

> 12/06/21: Oranje gordel voor Sebastian De Vestele > Gordelstand

> 12/06/21: Gele gordel voor Ibe Vols, Aurelio Vermeire, Samet Yilmaz en Zeynep Usul > Gordelstand

> 12/06/21: Geel blokje voor Nore Ramon, Cyriel Van den Bunder en Wout de Bokx > Gordelstand

> 09/06/21: Oranje blokje voor Noah De Vestele > Gordelstand

> 09/06/21: Gele gordel voor Eloi Meerschaut, Joshua Everaert en Aldo Bonamie > Gordelstand

> 05/06/21: Mehdi Chabi en Louis Cherretté ontvingen hun oranje blokje > Gordelstand

> 29/05/21: Groen blokje voor Kobe Stainwall > Gordelstand

> 08/05/21: Geel blokje voor Lars de Bokx > Gordelstand

> 28/04/21: Gele blokjes voor Aurelio Vermeire, Vince Begijn en Jasper de Bokx > Gordelstand

> 14/04/21: Geel blokje voor Joshua Everaert en Eloi Meersschaut - Oranje gordel voor Jirina Auman > Gordelstand

> 31/03/21: Thibo Van Eijkeren en Ibe Vols ontvingen hun geel blokje > Gordelstand

> 17/03/21: Gele gordel voor Victoria Kaczynska > Gordelstand

> 13/03/21: Samet Yilmaz maakte zijn dag goed met een geel blokje > Gordelstand

> 10/03/21: Zeynep Usul maakte zich verdienstelijk door een geel blokje te behalen > Gordelstand

> 03/03/21: Groen blokje voor Stef Bracke en Ian Vols > Gordelstand

> 23/01/21: Gele gordel voor Louis Cheretté > Gordelstand

> 10/10/20: Tsukinami shiai te Kruisem: puntenwinst voor Arun en Thomas > Wedstrijden...

> 10/10/20: GOUD voor Arun en Tim op PK 18+ te Kruisem > Wedstrijden...

> 11/09/20: Gele gordel voor Vic Verschuere > Gordelstand

De judotrainingen verlopen thans volgens code rood
De nodige informatie bekomt men door hierop te klikken

LOCKDOWN-OEFENINGEN te volgen >> Klikt hiervoor op FILMALBUM

> 04/04/20: Kalender 2021, aansluitend op Kalender 2020 > Kalender

> 11/03/20: Emiel Van de Velde veroverde de oranje gordel > Gordelstand

> 07/03/20: Ingelmunster bracht GOUD op voor Arun Deleersnyder > Wedstrijden...

> 04/03/20: Promoties: Ward Van de Walle (groene gordel) - Misha Delarivière (oranje gordel) > Gordelstand

> 29/02/20: Open for kids te Izegem: zilver voor Ward Van de Walle > Wedstrijden...

> 23/02/20: U11-U13 te Overmere: Noah, Kobe, Sebastian en Ward: zilver - Ian: brons > Wedstrijden...

> 22/02/20: Biser Veradinov wist de stap te zetten naar de oranje gordel > Gordelstand

> 16/02/20: Arun Deleersnyder: BRONS op het BK te Herstal > Wedstrijden...

> 12/02/20: Sebastian De Vestele werd beloond met de oranje blok > Gordelstand

> 8-9/02/20: Brons voor Arun op Vlaams jeugdkampioenschap te Tielt > Wedstrijden...

> 08/02/20: Oranje gordel voor Iago Eliano en gele gordel voor Mehdi Chabi > Gordelstand

Zondag 2 februari 2020 HULDIGING Klik > Lees verslag (met link naar foto's)
Film uit 1966 die vertoond werd op de huldiging < Klik hierop

> 01/02/20: Gele gordel voor Noah De Vestele, Anna Van Wynsberghe en Isaura De Vos > Gordelstand

> 25/01/20: OVl-jeugdkampioenschap: zilver voor Katto, brons voor Arun > Wedstrijden...

> 29/01/20: Groene gordel voor Katto, oranje gordel voor Mikail en oranje blok voor Jirina > Gordelstand

> 22/01/20: Scholenkampioenschap te Hasselt: zilver en brons voor Ward > Wedstrijden...

19/01/20: ARUN DELEERSNYDER: 1ste DAN! Klik hier voor
verslag en foto's

> 19/01/20: Erembodegem > Kobe: goud - Noah: zilver - Sebastian, Mikail, Ward: brons > Wedstrijden...

> 11/01/20: Oranje blok voor Iago Eliano en gele gordel voor Miraldo Melcherts > Gordelstand

> 08/01/20: Bruine gordel voor Thomas De Rubbel > Gordelstand

> 01/12/19: Zilver voor Ward - Brons voor Kobe, Stef en Sebastian te Merksem > Wedstrijden...
> 10/11/19: Arun en Thomas gingen internationaal te Harnes (F) > Wedstrijden...
> 03/11/19: 2x goud en 1x brons op de U11-ontmoeting te Zelem-Halen > Wedstrijden...
> 20/10/19: U14 en U17 te Zwijndrecht: moeilijke opdracht voor onze judoka's > Wedstrijden...
> 19/10/19: Brugge: brons voor Kobe Stainwall en Ward Van de Walle > Wedstrijden...
> 19/10/19: Vlaams kampioenschap U18+ te Tielt: geen succes voor Arun > Wedstrijden...
> 12/10/19: Brons voor Arun op OVl-kampioenschap U18+ te Kruishoutem > Wedstrijden...
> 05-06/10/19: Stekene> goud: Nand - zilver: Dilano, Kobe, Ward - brons: Stef > Wedstrijden...
> 28/09/19: Thomas De Rubbel mist de derde plaats in Pot van Olen U15 > Wedstrijden...
> 22/09/19: Brabant Open voor U18: tegenslag voor Arun Deleersnyder > Wedstrijden...
> 21/09/19: Mini Pot van Olen: goud voor Ward, brons voor Dilano > Wedstrijden...
> 15/09/19: Battle of the Kyu's te Wachtebeke: goud voor Arun Deleersnyder > Wedstrijden...
> 14/09/19: U9-, U11- en U13-ontmoetingen te Wachtebeke +FOTO'S > Wedstrijden...
> 08/09/19: Bredene: goud en zilver voor Arun - zilver voor Thomas > Wedstrijden...

GOLDEN JUDO CUP 2019 Foto's

03/02/19: Verslag en foto's over de jaarlijkse HULDIGING > Klik hier...

BBQ - ZATERDAG 6 OKTOBER 2018 DANK! Klik hierop voor foto's

GOLDEN JUDO CUP 2018
Klik hieronder voor de uitslagen van zondag 11 maart 2018
DAMES U15
-36-40 / -44 / -48 / -52
-57-63

DAMES U18+
-48 / -52 / -57 / -63
-70 / -78

HEREN U15
-34 / -38 / -42 / -46
-50 / -55 / -60 / -66+66

HEREN U18
-42-46 / -50 / -55 / -60
-66 / -73 / -81
HEREN U21+
-66 / -73
-81+ / -90-100

Bekijk hieronder de foto's van Johnny Martens
Klik >
Podium zon 11/3

> 04/02/18: Verslag en foto's over de jaarlijkse HULDIGING > Klik hier...
> 25/11/17: Massatraining met Dirk Van Tichelt in Topsporthal te Gent > Klik hier

GOLDEN JUDO CUP 2017

Klik hieronder voor de uitslagen van zondag 12 maart 2017

DAMES U15
-36 / -40-44 / -48
-52 / -57 / -63 / +63

DAMES U18
-40-44 / -48-52
-57 / -63 / -70

DAMES U21+
-48-52 / -57-63
-70-78
HEREN U15
-34 / -38 / -42 / -46
-50 / -55 / -60 / -66+66

HEREN U18
-46 / -50 / -55 / -60
-66 / -73 / -81+
HEREN U21+
-55-60 / -60-66 / -73
-81+ / -100

Bekijk hieronder de foto's van Johnny Martens en Werner Van de Walle

Klik >

Zon 12/3 (U21+-U18-U15) Podium zon 12/3

> 00/00/17: Viering van Sportlaureaat in Zelzate en Assenede > Meer weten...
> 05/02/17: Verslag en foto's HULDIGING JUDOKA'S op zondag 5 februari 2017> Klik hier...
> 22/01/17: Gina-Lisa PERINOTTO slaagde in het examen van 1ste DAN > Meer weten...

> NIEUWS > ZELZAATSE JUDOKA'S IN HET BUITENLAND > KLIK HIER

> 16/10/16: Eveline JOLIE bereikte met 21 punten haar 3de DAN! > Meer weten...
> 27/08/16: Bekijk de foto met Dirk Van Tichelt op de World Judo Award te Gent > Klik hier...
> 19/02/16: Viering van SPORTLAUREAAT in ZELZATE en ASSENEDE > Meer weten...
> 24/01/16: 58 foto's HULDIGING JUDOKA'S op ZONDAG 24 JANUARI 2016 > Klik hier...
> 17/01/16: Rubén MARTENS bereikte via een sterk examen zijn 1ste DAN > Meer weten...
> 07/06/15: FRANCOIS MARCKX behaalde zijn 7de DAN > Klik hier...
> 12/04/15: Foto's over de training met Sensei Hikari Sasaki te Merelbeke > Klik hier...
> 25/01/15: 68 foto's HULDIGING JUDOKA'S op ZONDAG 25 JANUARI 2015 > Klik hier...
> 18/01/15: Stefan DHONDT en Bryan MEIJER slaagden in het examen 1ste DAN > Meer weten...
> 18/11/14: Eveline Jolie met glans geslaagd in het examen voor initiator > Trainers-Functies
> 11/11/14: Judodemonstratie in sporthal "de Statie" van Sas van Gent > Meer weten
> 31/10/14: Receptie voor onze drie gepromoveerde dangraden > Promotie-Receptie...
> 19/10/14: Evy Gobeyn en Michiel Van Hamme slaagden in het examen 2de DAN > Klik hier...
> 28/09/14: Ragna De Baele behaalt haar 1ste DAN te Zele > Klik hier...
> 27/09/14: Onze damesploeg interclub 2013: "Sportlaureaat competitieploegen" > Klik hier...
> 16/05/14: Receptie rond 2de DAN van Eveline Jolie > Klik hier...
> 14/03/14: Foto's van de training met Franklin Pereira > Klik hier...
> 18/01/14: Foto's Huldiging judoka's > Klik hier...
> Dec. 2013: Foto's Sportdriedaagse > Klik hier...
> 12&17/09/13: Eveline Jolie en Evy Gobeyn sportlaureaten 2012-13 > Klik hier...
> 26/05/13: Wesley Van de Voorde slaagde in zijn 1ste DAN-examen > Meer weten...
> 27/04/13: Uitstap Boom: lees verslag + 169 foto's > Klik hier...
> 17/03/13: Golden Judo Cup Zelzate: 1ste plaats voor Zelzate > Filmalbum...
> 16/03/13: U11&U13 in Zelzate: 3de plaats voor U11


12 FEBRUARI 1963 - VERSLAG HULDIGING + RECEPTIE + FOTO'S
> KLIK HIEROP <

> 27-29/3-5:Sportdriedaagsen: verslag en foto's van de twee kampen > Info: klik hier
> 24/06/12: TOER DE FRANS > KLIK HIER
> 16/06/12: Rony De Brabander in de examencommissie van de VJF > Trainers-Functies
> 10/06/12: MARIO ROGIEST behaalt met hoge score zijn 4de DAN te Zele > Meer weten...
> 20/05/12: Eveline Jolie behaalt haar 1ste dan te Zele > Meer weten...
> 11/03/12: Pupillen en miniemen in sporthal van Zelzate > Filmalbum...
> 10/03/12: Geslaagd clubkampioenschap met veel belangstelling +foto's> KLIK HIER
> 30/11/11: Geslaagde spelletjesnamiddag voor de jeugdgroepen > KLIK HIER
> 10/06/11: Ulla Werbrouck op bezoek in onze club! > Meer weten...
> 05/06/11: Rony De Brabander behaalt zijn 5de dan te Zele > Meer weten...
> 15/05/11: Michiel Van Hamme behaalt zijn 1ste dan te Zele > Meer weten...
> 05/06/10:Training met Robert Van de Walle in Bazel > Allerlei...